«Мовно – літературна освіта в Новій українській школі: на шляху до змін»

30 серп. 2017
30 серпня 2017 року на базі Бахмутської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів № 5 відбулося засідання міського методичного об'єднання учителів української мови та літератури

Тема засідання «Мовно – літературна освіта в Новій українській школі: на шляху до змін»
Мета заходу: ознайомити із пріоритетними напрямами педагогічної діяльності; надати методичні рекомендації щодо викладання української мови та літератури в 2017 -18 н.р.; окреслити зміст та завдання учителів ММО в межах обласних та міських заходів; ознайомити із перспективами Міжнародного дослідження якості освіти PISA – 2018, загальними положеннями Регіональної програми «Освіта Донеччини в європейському вимірі.2017 – 2020 роки».
Дата: 30.08.2017  Місце проведення: ЗОШ№5 Час проведення: 10.00-12.00
Керівник ММО  учитель української мови та літератури  Бахмутської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №10 Гордієнко О.В.

І. Організаційна частина
1. Реєстрація учасників інструктивно-методичного семінару (Макогон Г.І)
2. Привітання (керівник ММО Гордієнко О.В.)
3. Ознайомлення з темою та планом роботи (керівник ММО Гордієнко О.В.)
4. Мотивація педагогів на активну роботу (керівник ММО Гордієнко О.В.)
ІІ. Теоретична частина
1. Аналіз роботи ММО за 2016 – 2017 н.р.: здобутки, досягнення, проблеми, перспективи. Підсумки року інтеграції українознавчого компонента в діяльність учителів української мови та літератури (керівник ММО Гордієнко О.В.)
2. Інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання української мови та літератури на 2017 - 2018 н.р.(керівник ММО Гордієнко О.В.)
3. Українознавча гра «Соняшник»: методи мотивації, результати, значення, перспективи ( Бондар Т.В., ЗОШ № 10)
4. Методичні орієнтири проведення першого уроку 2017-18 н.р.
(  Зеленська М.С., НВК  № 11 )
5. Опрацювання інструкції ведення та заповнення журналів. Вироблення єдиних вимог оформлення предметних сторінок (керівник ММО  Гордієнко О.В.)
6. Результати ЗНО-2017: досвід, результати, висновки ( Буднік Є.М., ЗОШ № 10)
7. Перспективи Міжнародного дослідження якості освіти PISA – 2018 (керівник ММО Гордієнко О.В.)
8. Загальні положення Регіональної програми «Освіта Донеччини в європейському вимірі. 2017-2020 роки» (керівник ММО Гордієнко О.В.)
ІІІ. Практична частина
1. Обговорення і затвердження плану роботи ММО на 2017-18 н.р. визначення керівників творчих груп, розподіл обов’язків між членами ММО, конкурси (керівник ММО Гордієнко О.В.)
2. Перегляд та обговорення відеорекомендацій  для 5 – 9 класів «Українська мова: комплексне завдання»
ІV. Підведення підсумків. Відповіді на питання.