Крок за кроком до Нової української школи

26 серп. 2021
Засідання педагогічної спільноти вчителів української мови та літератури

26.08.2021 року відбулося підсумкове засідання ПС вчителів української мови та літератури «Крок за кроком до Нової української школи».

Було проаналізовано роботу за 2020/2021 навчальний рік, відзначено переможців конкурсів, ознайомлено з результатами роботи творчих груп, опрацьовано методичні рекомендації щодо викладання української мови та літератури  та розвитку STEM-освіти закладах середньої та позашкільної освіти на 2021/2022 н.р.

Керівник ПС Гордієнко О.В. ознайомила з цікавими і корисними інтернет-ресурсами для роботи вчителя-словесника, нагадала нормативну базу, за якою здійснюється освітній процес у 2021/2022 навчальному році, та розповіла про кроки реалізації  реформи “Нова українська школа” в 5-9 класах.

Також було затверджено план роботи ПС на 2021/2022 навчальний рік та обрані керівники творчих груп.

Аналіз роботи ПС

Засідання ПС вчителів української мови та літератури 26.08.2021 р.