План роботи ММО на 2020-2021 н.р.

Зміст роботи

роботи

Дата і  місце проведення

Форма узагальн. матеріалів

1

1.Про підсумки роботи ММО за 2019/2020 н.р. та завдання щодо підвищення ефективності роботи у 2020/2021 навчальному році, підсумки інтреактивного конкурсу «Соняшник»

2.Аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання за 2020 рік та обласних етапів всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 н.р.

3.Методичні рекомендації щодо викладання української мови та літератури в 2020/2021 н.р.

4.Обговорення програм, підручників, що будуть чинними в 2020/2021 н.р.

5.Організація дистанційного навчання: можливості Інтернет-ресурсів, проблеми і перспективи.

6. Сучасні технології навчання в умовах упровадження концепції Нової української школи.

7.Технології мобільного навчання та використання  можливостей мобільних пристроїв.

8. Створення «інформаційного банку» перспективного педагогічного досвіду учителів.

Інструктивно- методичний

семінар

26.08.20

ЗОШ № 5

Протокол  № 1

Методична скринька «Рекомендації на 2020-2021 рік  для вчителів української мови та літератури»

2

«Реалізація наскрізних змістових ліній на уроках української мови та літератури. Здоров’язбереження та безпека»

1.Квік-налаштування «Дерево здоров‘я» ( за допомогою гугл-форми: очікування від семінару  + психологічний тест «Який ти фрукт»)

2. Виступ «Реалізація  наскрізної змістової лінії «Здоров’я і безпека» в закладах освіти через участь у проєктах»

3. Авторські презентації уроків вчителів закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих Управлінню освіти

(словесне пояснення основних етапів  уроків із мультимедійним супроводом)

І. Українська мова:

8 клас: Речення прості й складні (повторення), двоскладні й односкладні. Речення поширені й непоширені (#Споживай_Інформацію_Зважено)

11 клас: Розвиток мовлення. Дискусія з обстоюванням альтернативних поглядів.

ІІ. Українська література

7 клас: Ліна Костенко «Чайка на крижині», «Крила». ідея духовного наповнення людини – її «крилатості», що проявляється в індивідальності.

Майстер-клас #1: Реалізація наскрізної змістової лінії «Здоров‘я і безпека» під час вивчення теми «Не з дієсловами» в 6 класі.

Майстер-клас # 2: Візуалізована гра «ЗНО: згадати все» на уроках української літератури в 11класі.

Майстер-клас # 3:

Майстер-клас # 4:

Зональний семінар-практикум

Костенко Д.В., завідувач відділу дистанційного навчання Донецького облІППО

Попова Т.Ю., методист відділу української мови та літератури Донецького облІППО

Головко В.А., завідувач центру практичної психології та соціальної роботи Управління освіти Бахмутської міської ради

Донченко Т.Л., завідувач ММК Управління освіти Бахмутської міської ради

ММО м. Бахмута

Вересень 2020

ЗОШ                № 10

Сайт відділу української мови та літератури

Донецького облІППО

3

1.Підведення підсумків роботи ММО за І семестр

2.Нова мовно-літературна освіта через цифровізацію

3.Лабораторія молодого вчителя «Цифрові технології  на уроках української мови та літератури»

4.Лабораторія творчого вчителя «Самопрезентація вчителя – вимоги часу та професійні можливості»

Педагогічні гостини – обмін досвідом

Січень 2021

онлайн

Протокол № 3 Посібник  на сайті  «Цифрові технології  на уроках української мови та літератури»

4

1. Дистанційна освіта і цифровізація

2. ШЕППД (школа ефективного прогресивного педагогічного досвіду)

3. Лабораторія Молодого вчителя Цифрові технології  на уроках української мови та літератури»

4. Звіти та методичні продукти творчих груп.

5. Аналіз роботи ММО за 2020 – 21н.р.

6.Методичні рекомендації щодо організації ЗНО та проведення ДПА у 9, 11 класах.

Засідання ММО  - практикум

Керівники творчих груп

Квітень 2021

ЗОШ № 2, 4