Структура ММО

Структура  методичної роботи з учителями  української мови та літератури  на 2020-2021 н.р.

Керівник ММО Гордієнко О.В.

Динамічна робоча  група «Підготовка завдань до конкурсів та олімпіад, перевірки знань учнів» ЗОШ№18 – Барська О. І., ЗОШ № 4 – Гамій І.О.

Модератор сайту ММО – Ланевська О.Й. ( ЗОШ № 10)

Творча група «Дистанційне навчання. Українська мова». Керівник: Бондар Т.В. ЗОШ № 10

Творча група «Дистанційне навчання. Українська література». Керівник: Жукова –Якубчак А.В. НВК № 11

Творча група  «Створення «Інформаційного банку» перспективного педагогічного досвіду учителів».

Керівник: Гордієнко О.В., ЗОШ № 10

Лабораторія Молодого вчителя «Цифрові технології  на уроках української мови та літератури»

Лютий  ЗОШ № 12(Пахомова), ЗОШ№7 (Стрижченко)

Квітень  ЗОШ№24(Швець), ЗОШ № 12 (Листопад)

ШЕППД (школа ефективного прогресивного педагогічного досвіду)

«Якісна підготовка учнів до зовнішнього незалежного оцінювання»  Українська мова та  література – Тимошенко О.Ф. НВК№11

М/О

Педагогічні гостини – обмін досвідом

Серпень - ЗОШ№5 «Інструктивно-методичний семінар»

Вересень - ЗОШ№10  Зональний семінар-прктикум

Лютий – ЗОШ № 24 Педагогічні гостини- обмін досвідом  «Нова мовно-літературна освіта через цифровізацію»

Квітень – ЗОШ № 2,4, в засідання ММО  - практикум   «Дистанційна освіта і цифровізація»

КП ( консультаційний пункт «За запитаннями та утрудненнями. Культура ведення ділової документації»).

Керівник Гордієнко О.В. ЗОШ №10

Лабораторія творчого вчителя «Самопрезентація вчителя – вимоги часу та професійні можливості»

Підготовка науково-дослідних робіт МАН- Холод Н.О., ЗОШ № 24

Робота з філологічно обдарованими дітьми – Малапура Н.В., Тимошенко О.Ф., Харківська Н.Є., Макогон Г.І.

Жовтень(05.10.2020 р.)  Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе».

Театралізовані дійства за творами Григорія Сковороди ( місце проведення – МЦДЮ)